>

4

GRADSKA UPRAVA - naslovna

U okviru tradicionalnog obilježavanja Europskog tjedna, Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije uz podršku Europske komisije organizira „Dane otvorenih vrata EU projekata“ koji će se održati u razdoblju od 6. do 13. svibnja 2018. godine.

ERASMUS KA 1

 

Cilj održavanja „Dana otvorenih vrata EU projekata“ je predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica u područjima kao što su energetika, istraživanje i razvoj, kultura, obrazovanje, poduzetništvo, promet, zaštita okoliša, ruralni razvoj, socijalna uključenost, turizam, zdravlje…
Naša škola predstavit će svoje projekte s naglaskom na Erasmus + KA1 projekt "Suvremena škola" u petak 11.5. od 11,00 do 13,00 h na Strossmayerovom trgu. Postavit ćemo štand, dijeliti letke, izložiti materijale nastale na našim radionicama. Naši učitelji i učenici rado će s vama podijeliti svoja Erasmus + iskustva i upoznati vas s ostalim EU projektima koje provodimo u našoj školi. Posjetite nas u petak!

Osnovna škola „Vladimir Nazor“ Križevci

Najava događanja

22Svi
22.05.2018. 19:00 - 20:00
Izložba Ane Budija: Kolorit u očima
24Svi
24.05.2018. 18:30 - 27.05.2018. 19:30
10. Dani hrvatskih svetaca i blaženika

Javni natječaj za zakup poslovnog prostora u objektima Razvojnog centra i Tehnološkog parka Križevci

 3d prikaz

 

Nazad na vrh